Наше підприємство надає широкий спектр послуг, так чи інакше пов’язаних з веденням зовнішньоекономічної діяльності. В нашій команді працюють досвідчені фахівці з митного оформлення, які мають стаж роботи в сфері зовнішньоекономічної діяльності та відповідні профільну освіту, високу кваліфікацію і практику.

Ми працюємо з усіма групами товарів, а наш багаторічний досвід декларування та взаємодії з митними органами допоможе Вам швидко і якісно провести митне оформлення і бездоганно виконати замовлення будь-якої складності.

Співробітники нашої фірми:

  • проконсультують з питання підготовки всіх необхідних дозвільних, супровідних документів, допоможуть їх отримати (такі як висновок СЕС, екологічний контроль, висновок МОЗ, сертифікати відповідності та багато іншого);
  • підберуть митний режим відповідно до Митного кодексу України;
  • здійснять правильне декларування товарів і їх оформлення в органах митниці.

Ми надаємо послуги будь-яким суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності. Серед наших клієнтів є юридичні та фізичні особи, ФОП, СПД.

Завдяки великому досвіду роботи у нас сформувалася база постійних клієнтів і партнерів.

Проходження митниці – складне багаторівневе захід. Звертаючись за допомогою до митного брокера, ви економите свій час, гроші і нерви.

©2014 CCBGroup

77 / 0,460 / 49.46mb

Log in with your credentials

Forgot your details?