Консультація по ЗЕД в Дніпрі

Вирішили зайнятися зовнішньоекономічної діяльністю (ЗЕД) вперше? Або вже маєте досвід і працюєте на міжнародному ринку багато років? На будь-якому етапі ведення бізнесу вам може знадобитися кваліфікована допомога в цій сфері. Грамотна і своєчасна консультація по зовнішньоекономічній діяльності – запорука Вашого успіху!

Як показує практика, процес співпраці з іноземними партнерами буває нелегким. Вам доведеться зіткнутися з безліччю нюансів. Супровід експертів може стати вирішальним фактором.

Важливим напрямком нашої діяльності є надання бізнес-консалт послуг для компаній. Наше завдання в цій галузі гранично проста: вирішити проблеми наших клієнтів. Ми надаємо послуги з ЗЕД і митного оформлення, радимо, як поліпшити і підвищити ефективність діяльності, здійснюваної в сфері міжнародної торгівлі.

Ми спеціалізуємося на консультації по ЗЕД. Розробляємо стратегії виходу на зарубіжні ринки, а потім послідовно реалізуємо заплановані заходи. Ми підтримуємо наших клієнтів на кожному етапі процесу, від планування до впровадження інструментів і методів, які підтримують розвиток експортних продажів.

Кожен ЗЕД експерт компанії «CCBGroup» допоможе Вам в таких питаннях:

  • вибір раціонального митного режиму, маршруту руху вантажу і схеми його імпорту або експорту;
  • підтвердження митної вартості та старне походження товару;
  • аналіз можливих ризиків пов’язаних з імпортом та експортом товарів;
  • визначення митної вартості товару, при імпорті або експорті;
  • визначення і при необхідності узгодження з митним органом, кодів товарів згідно з УКТЗЕД;
  • аналіз зовнішньоекономічного договору та митної документації на дотримання законодавства України;
  • отримання всього інформаційного обсягу щодо обов’язкових дозвільних документів;
  • консультації при переміщенні товару і валюти через митний кордон України.

Ми пропонуємо комплексний аутсорсинг митних процедур. Наша команда експертів пропонує супроводження клієнтів в спеціалізованих логістичних і митних процесах. З нами розмитнення не буде проблемою.

В рамках постійної співпраці ми надаємо нашим клієнтам юридичну допомогу та представництво в стосунках з митними органами. Також ми надаємо митні послуги і консалтинг ЗЕД, податкового регулювання, і інших питань пов’язаних з торгівлею товарами з зарубіжними країнами.

Також, в «ССБГрупп» ви можете отримати кваліфіковану консультацію щодо закону по ЗЕД України. Наші фахівці допоможуть вам розібратися у всіх нюансах і вирішити спірні питання, що можуть виникнути з товаром, який може підлягати обмеженню на ввезення або вивезення.

Наші фахівці відмінно орієнтуються в митному і податковому законодавстві України, завдяки чому вони надають швидкий і професійний сервіс. Митні брокери, проконсультують вас по підбору кращих рішень і допоможуть у багатьох формальних питаннях.

Як міжнародна експертна компанія, що має в своїх рядах кваліфікованих і досвідчених фахівців в наданні послуг ЗЕД консалтингу, ми намагаємося задовольнити всі потреби бізнес-клієнтів, що спеціалізуються на виробництві, міжнародної торгівлі та логістики (транспортні послуги). Ми надаємо послуги як малим і середнім підприємствам, так і великим міжнародним компаніям, звертаючись з кожним клієнтом індивідуально.

Ласкаво просимо – наша компанія – це поєднання професіоналізму і високої якості в сфері послуг ЗЕД консалтингу.

Контактні телефони:

+38 (067) 567-01-89

+38 (093) 704-16-26

©2014 CCBGroup

77 / 0,454 / 49.52mb

Log in with your credentials

Forgot your details?