Митне оформлення – це складна процедура, яку повинен пройти кожен товар, який перетинає кордон України. Обов’язки по проходженню процедури лягають на власників вантажу.

Найчастіше, не маючи достатньо досвіду в даному питанні, погано розбираючись в численних законодавчих актах і нормах, які ще й постійно змінюються, люди стикаються з проблемами.

Автомобілі з вантажем простоюють тижнями на кордоні, товар псується. Його власники страждають від витрат.

Проблема ускладнюється ще й тим, що оформлення митних документів за законодавством супроводжується отриманням різного роду дозвільної документації. Певні категорії товарів повинні піддаватися санітарному, ветеринарному, екологічному, радіологічному та іншим видам контролю. Мало того, що багато бізнесменів працюють в сфері вантажоперевезень можуть не знати про такі норми, вони ледве можуть розуміти специфіку процедур.

Наша компанія досить тривалий час працюючи в даному напрямку готова не тільки зробити документи для митного оформлення вантажу, а й з радістю надає широкий комплекс послуг в допомогу проходження різних видів контролю. Будучи кращою фірмою в сегменті надання цієї категорії послуг, маючи бездоганну репутацію і хороший імідж, команда фахівців підприємства готова швидко і без ускладнень вирішити всі виниклі питання.

Залежно від категорії товарів ми пропонуємо всебічну підтримку при проходженні екологічного контролю та радіологічного, ветеринарного та фітосанітарного, санітарно-епідеміологічного нагляду. Ми готові надати кваліфіковану допомогу в проведенні експертизи вимірювальної техніки. При транспортуванні культурних цінностей, дорогоцінних каменів і радіоелектронних засобів зв’язку, потрібні особливі документи на вантаж для проходження контролю. Іноді досить простого штампа на загальній документації, а місцями потрібно повноцінний висновок про проведену експертизу, про її результати. Відсутність одного паперу, нехай і незначною на перший погляд – це висока ймовірність того, що товар так і не потрапить на територію країни.

Навіщо ризикувати своїм бізнесом, навіщо братися за непосильний справу? Просто довірте всі свої питання нам. Ми допоможемо вам отримати повний пакет дозвільної документації, проведемо повне консультування в будь-якому питанні. Наш досвід і високий рівень кваліфікації дозволять доставити вантаж у вказане місце чітко за графіком.

Наша компанія пропонує Вам комплекс послуг із забезпечення проходження видів контролю:

  • Екологічний контроль
  • радіологічний контроль
  • ветеринарний контроль
  • фітосанітарний контроль
  • Санітарно-епідеміологічний контроль
  • Експертизу засобів вимірювальної техніки (при ввезенні засобів вимірювальної техніки)
  • Контроль за переміщенням культурних цінностей
  • Контроль за переміщенням дорогоцінного, напівдорогоцінного та декоративного каміння
  • Контроль за ввезенням радіоелектронних засобів зв’язку

©2014 CCBGroup

80 / 1,283 / 49.78mb

Log in with your credentials

Forgot your details?