Акредитація на митниці Дніпро

Першим кроком у веденні ЗЕД є акредитація на митниці, при якій фізична або юридична особа вноситься до реєстрів митної служби та оформляється картка акредитації підприємства, що дозволяє здійснювати імпорт та експорт товарів. Зробити все це швидко і ефективно допоможуть Вам фахівці CCBGroup, які займаються консалтингом з питань ЗЕД.

Акредитація фірми митницею – важливий етап у розвитку бізнесу

Акредитація на митниці Дніпро – це вид збору статистичної інформації про суб’єктів господарської діяльності при їх фінансових відносинах з державою. При акредитація фірми митницею в Дніпрі, компетентний орган підтверджує право підприємця або юридичної особи на здійснення зовнішньоекономічної діяльності. Без внесення до реєстру, підприємства не можуть здійснювати митне оформлення вантажів і вести торгівлю з іноземними партнерами. Тому всім, хто хоче займатися ЗЕД, потрібні документи для акредитації. До того ж, вони повинні містити достовірну інформацію, в іншому випадку, вас чекає відмова в компетентних органах.

Це вимагає серйозних зусиль і вільного часу, щоб підготувати всі необхідні документи для акредитації: довідки, свідоцтва, установчі документи, особисті паспорта, а також завірені копії документів. Тому допомога власникам бізнесу часто надають митні брокери, які беруть на себе всю клопітку роботу по оформленні – акредитація в митниці Дніпро. Поки професійні агенти вирішують ваші питання на митниця, ви спокійно виводите свій бізнес на міжнародний рівень.

Акредитація на митниці України – важливі аспекти

Для акредитація на митниці, перелік документів затверджений Міністерством фінансів України та має свої відмінності для фізичних і юридичних осіб. Більш детально ознайомитися з ними ви можете у нас на сайті у відповідному розділі (або прикріпленому файлі).

Процедура реєстрація на митниці проводиться одноразово за місцем реєстрації підприємства, наприклад, якщо ви оформлені в Дніпропетровську, то і там же повинні отримувати акредитацію. Оформлення при наданні всіх документів проводиться протягом одного робочого дня, після чого ви можете здійснювати зовнішньоекономічну діяльність і укладати договори з іноземними партнерами.

Анулюватись митне свідоцтво України може в разі письмової заяви або ж ліквідації підприємства.

Варто відзначити, що якщо підприємства займаються тільки наданням послуг, що не вимагають переміщення товарів або коштів, призначених для надання цих послуг, то отримання акредитації не є обов’язковим.

CCBGroup – ваш надійний партнер у веденні ЗЕД

Звертаючись в CCBGroup, ви зможете розраховувати на професіоналізм наших співробітників, які спираються на власний досвід, щоб допомогти зібрати необхідні документи вчасно і без зволікання стати на облік в митниці. Після проходження процедури митного оформлення, наші співробітники зобов’язані повернути всі оригінали документів і видати клієнту картка акредитації на митниці Дніпро.

Після реєстрації на митниці, дана організаційна процедура дозволить вам позбавитися від подальших проблем, які можуть виникнути щодо експортних та імпортних операцій. Адже відсутність акредитація на митниці Дніпро може служити підставою для відмови митного оформлення товарів.

Також, компанія ССБГрупп надає консалт послуги з ведення ЗЕД, тому звертаючись до нас, ви можете розраховувати на комплексне вирішення проблем. Якщо вам потрібні послуги митного брокера в отриманні картки акредитації Дніпропетровськ, або ж у Вас виникли спірні питання при оформленні вантажів на митниці, наші фахівці завжди нададуть кваліфіковану допомогу в місті Дніпро і по Україні!

Контактні телефони:

+38 (067) 567-01-89

+38 (093) 704-16-26

©2014 CCBGroup

77 / 0,455 / 49.46mb

Log in with your credentials

Forgot your details?